




iPhone 12 Pro — це преміальний смартфон для фото, відео, роботи, спілкування та щоденного користування. Він швидко працює, чудово знімає, зручно лежить у руці та підтримує Face ID, NFC і 5G.
Телефон протестований на працездатність усіх функцій і повністю готовий до використання.
Характеристики
- Модель: iPhone 12 Pro
- Стан: Б/в Міняний дисплей
- Колір: Золотий
- Операційна система: iOS 26.4
- Діагональ екрана: 6.1"
- Процесор: Apple A14 Bionic
- Кількість ядер: 6
- Вбудована пам’ять: 128 GB
- Оперативна пам’ять: 6144 MB
- Основна камера: 12 Мп + 12 Мп + 12 Мп
- Фронтальна камера: 12 Мп
- Бездротові технології: NFC, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6, 5G
- Стандарт зв’язку: 3G, 4G LTE, 5G
- Кількість SIM-карт: 2 (nano-SIM + eSIM)
- Біометричний захист: Face ID
- Розʼєм живлення: Lightning
- Знос акумулятора: 0%
- Комплектація: Телефон і зарядка
- Гарантія від браку: 1 місяць
- Відправлення: В той же день
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Стан | Вживані |
| ОС | Apple iOS |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Apple Lightning |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2532x1170 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Apple A14 Bionic |
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146.7 мм |
| Ширина | 71.5 мм |
| Товщина | 7.4 мм |
| Вага | 189 г |
- Ціна: 13 100 ₴


